son g

Spam

Tutaj możecie wstawiać reklamy swoich opowiadań itp, oraz informować mnie o nowych rozdziałach

47 komentarzy:

 1. http://electrical-relationship.blogspot.com

  "Szybko wstał i przygniótł kobietę swoim ciałem, chwytając ją za gardło z całych sił, jednak nie na tyle, aby szybko się udusiła. Widział zaskoczenie i strach na jej twarzy, widział jak ta próbuje zaczerpnąć oddech. Kobieta próbowała odsunąć jego dłonie, ale specjalnie wyczarował na swoich gumowy materiał. Nie była w stanie go porazić. Nogi ciemnowłosej wierzgały, a ona sama w przerażeniu próbowała się uwolnić.
  - Ciekawscy ludzie mają w zwyczaju przedwcześnie kończyć swój żywot, kochana. - Zaśmiał się, widząc czyste przerażenie na twarzy kobiety. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Powinien być słaby, nie móc czarować. Przecież tak łatwo dał się pobić dzień wcześniej… nie wiedziała, że wtedy chciał zobaczyć na co ją stać i jak się przed tym chronić. Przygniatał kobietę swoim ciałem, nie pozwalając jej jednak się udusić. - Co pani teraz zrobi, kiedy ofiara stała się drapieżnikiem? - spytał cicho Loki, muskając ustami jej ucho."

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na nowy rozdział :)

  http://bialelubczarne.blogspot.com/2014/08/rozdzia-vi-zawisc-jest-jak-slepiec.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowy rozdział :)
  http://bialelubczarne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na nowy rozdział ^ ^
  http://kazdymadrugieoblicze.blogspot.com/

  Viv

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam serdecznie na nowy rozdział :)
  http://bialelubczarne.blogspot.com/2014/09/rodzia-viii-nie-mozna-sprzeciwiac-sie.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na http://the-first-avenger.blogspot.com/
  Rozdział VI

  PS. Przez usterkę komputera nie mogłam przeczytać Twoich postów, jedakże zabiorę się za to jutro z samego rana. Jestem ciekawa co nawyrabiasz z Thorem, którego WOLĘ od Lokiego. Na litość pióra! Co Wy wszystkie widzicie w bogu kłamstw?? :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś się kończy, aby coś mogło się zacząć. Wolimy słuchać ciszy niż głupiego gadania. Popełniamy błędy, ale najważniejsze jest to, aby wyciągnąć z nich lekcje. Nie odchodź, zanim zrozumiesz. Nie mów, zanim nie poczujesz.
  http://zanim-cokolwiek-powiesz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam na rozdział IX :)
  http://bialelubczarne.blogspot.com/2014/09/rozdzia-ix-gosne-serce-niespenionej.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na rozdział VIII
  http://kazdymadrugieoblicze.blogspot.com/2014/09/rozdzia-viii-drugie-starcie.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam na nowy rozdział http://capitan-america-age-of-heros.blogspot.com/2014/10/ii-koci-rycerz.html

  OdpowiedzUsuń
 12. W pewien na pozór spokojny dzień na komisariat dzwoni anonim, mówiąc iż był świadkiem brutalnego morderstwa. Dwójka podkomisarzy wydziału zabójstw Catia Morgan i Colin Bonnet znajdują na miejscu całe osiedle wymordowanych mieszkańców. Jednak ta trudna do rozwiązania sprawa jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Niedługo po tym zdarzeniu dochodzi do brutalniejszych i liczniejszych ataków, nad którymi ani policja, ani wojsko nie jest w stanie zapanować. Podczas jednego z nich, Catia zostaje ranna, a jej życie zmienia się diametralnie. Zaczyna żyć w lesie, gdzie każdego dnia walczy o przetrwanie i ucieka przed groźnymi przestępcami. Znajduje schronienie i pomoc od kogoś, od kogo za wszelką cenę pragnie się uwolnić. Kim jest i dlaczego dzicz musiała stać się jej domem?
  Zapraszam na opowiadanie o cierpieniu, śmierci, krwi, brutalności, tęsknocie, sile, odwadze, pasji i namiętności. Zapewniam emocje, wrażenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Może Ci się spodoba;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam na rozdział specjalny ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział. :)
  Pozdrawiam,
  Ev

  OdpowiedzUsuń
 17. Hej, przepraszam za spam, ale trzeba się jakoś zareklamować. Może opis Cię zaciekawi i wpadniesz na któregoś z moich blogów. Byłoby mi bardzo miło. :)


  Cassandra nie jest zwyczajną dziewczyną...
  Jej Anielska postać musi zostać ukryta, kiedy zostaje zesłana na Ziemię, aby ochraniać życie jednego z uczniów liceum w Los Angeles. Jednak szybko zauważa, że Miasto Aniołów skrywa wiele tajemnic. Aby je odkryć, musi odbyć podróż w przeszłość... jej zapomnianą przeszłość. A jeden nierozważny krok może już na zawsze zmienić wszystko, nawet jeśli uczucie do śmiertelnika jest silniejsze od niej samej.
  Czy tajemniczy, stały mieszkaniec jej snów wreszcie ukaże swą prawdziwą twarz? Jaką skrywa tajemnicę i dlaczego serce Cassandry pcha ją do dwóch różnych od siebie chłopaków? Komu może zaufać, jeśli wszyscy mogą być jedynie pionkami w grze, gdzie stawką jest śmierć lub wieczne życie?
  Jedno jest pewne... Upadli tylko czekają na swój ostateczny ruch.

  ----> http://ostatni-blask.blogspot.com/


  Olivia od dwóch lat musi zmagać się z okropną tragedią, w której zginęła jej młodsza siostra. Stara się wieść zwyczajne życie, lecz to jedynie pozory. Zamknięta w swoim świecie, nie potrafi stawić czoła swoim wciąż narastającym problemom. Lecz kiedy trafia do Obozu Półkrwi, nie tylko odkrywa swoją prawdziwą tożsamość, ale i uświadamia sobie, iż śmierć Cloe nie była przypadkowa...
  Trudne decyzje, nocne koszmary oraz walka o przetrwanie, to tylko początek. Nieświadoma nadciągającego zagrożenia, postanawia spełnić wolę swojego ojca - Pana Podziemi.
  Czy ktoś przyjdzie jej z pomocą w wypełnieniu tajemniczej misji?
  Co wybierze: lojalność wobec bogów, a może kuszącą propozycję Gai?
  Zło rośnie w siłę, a ona może być jedyną osobą, która będzie w stanie zniszczyć lub uratować ludzkość.

  ----> http://naznaczona-smiercia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam na wielki come back Lokiego ^^

  OdpowiedzUsuń
 19. 1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany. Ale i stary i nie taki poczciwy Jack Sparrow nie próżnuje. Ma już swoją Perłę, co uważa za szczyt szczęścia, jednak gdy wpada w kolejne kłopoty, musi on zawiązać sojusz z kapitanem Latającego Holendra, którego wcześniej zdradził. Tylko, czy William Turner mu pomoże? I co z kłopotami Jacka mają wspólnego siostry Rodriguez?
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com
  Zajrzysz?

  OdpowiedzUsuń
 20. Zapraszam cię na mojego bloga http://evil-in-the-heart.blogspot.com/

  Elizabeth to młoda dziewczyna, której zła przeszłość, wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Oskarżona o zdradę, poszukiwana, z wyrokiem śmierci, sama musi stawić czoła swoim wrogom i dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu. Całe jej życie jednak obróci się do góry nogami, gdy na jej drodze stanie On… Loki, książę Asgardu.

  Mam nadzieję, że wpadniesz :)
  Pozdrawiam!
  Ana

  OdpowiedzUsuń
 21. ZAPRASZAM! ♥ ---> http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 22. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...

  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...

  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  Serdecznie pozdrawiam
  Amy :)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 23. http://assassins-creed-revenge.blogspot.com


   - Jak tam hiszpański galeon, Thatch? - spytał mężczyzna w białym, niecodziennym stroju. Kaptur przypominający ptasi dziób skrywał jego oblicze, a na nadgarstkach widniały ciasne, skórzane bransolety. 
  - Miarkuj się Kenway! - warknął pirat uderzając pięścią w stół. Miał reputację nieustraszonego, a ten chłystek właśnie ją podważał. - Aby utrzymać Nassau potrzebujemy tego statku. Potrzebujemy sojuszników, a ty o ile wiem, wszystkich kandydatów posłałeś na dno.
   - Nie wszystkich. Jest przynajmniej jeszcze paru piratów, którzy mogliby nam pomóc. - Wtrącił Vane, siadając przy stole. Czarnobrody uniósł na niego swoje spojrzenie, a gdy zrozumiał o co chodzi kapitanowi "Łowcy", stanowczo pokręcił głową.
  - Och, ty i Edward jesteście siebie warci. Obaj gonią za bajkami.
   - To nie bajka. Hiszpanie omijają tą zatokę szerokim łukiem nie bez powodu, to jest port Echa. 
  - "Echo Stłumionego Buntu" to jeszcze gorsza legenda od "Latającego Holendra"! Oba nie istnieją, ale o tym pierwszym ledwo kto słyszał!
   - A jednak, mój informator doniósł, że widziano statek z tą nazwą na burcie.
   - Ja się piszę. - Uśmiechnął się Kenway, uderzając dłonią w stół. - Powiedz mi tylko gdzie go ostatnio widzieli, a zdobędę wam ten statek i jeśli Calypso będzie łaskawa, utrzemy nosa i Anglikom i  Hiszpanom!
   - Aye! - rozległo się zgodnie wokół stołu, kufle uderzyły o siebie, mocząc rumem stolik i kapelusz Czarnobrodego. Thatch zaklął przy tym ostatnim i wytrzepał ukochane nakrycie głowy, posyłając Kenway'owi mordercze spojrzenie. Kiedy ten chłystek zmienił się w takiego kapitana? A no tak, kiedy służył pod jego komendą. Kiedy z korsarza, zmienił się w pirata, gadającego w kółko o Templariuszach i Asasynach. Czyli innymi słowy - w kolejnego szaleńca chcącego trochę zarobić.

  Bractwo Asasynów powoli znika z kart historii, Templariusze zawładnęli lądem, a teraz sięgają po morza i oceany, jednak żeby to zrobić, muszą wyeliminować główne zagrożenie, jakim są piraci jak asasyn Edward Kenway, Edward Thatch, Charles Vane, Adewale i Calico Jack. Jedyną nadzieją Nassau jest legendarne „Echo Stłumionego Buntu” statek, któremu nie straszne sztormy, huragany czy kule armatnie. Statek, którego załoga nigdy się nie starzeje i nie ginie. Statek, którego kapitanem jest potwór i asasyn, a teraz ów kapitan powraca by pomścić bractwo i na pewno nie będzie na posyłki bandy pijaków z zatoki piratów.

  OdpowiedzUsuń
 24. U mnie specjal świąteczny!
  WESOŁYCH ŚWIĄT!
  Pozdrawiam Lupin

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam do mnie, abyś dołączył/a do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 26. Na wszystko lekarstwem jest pisanie. Bo najważniejsze to nie dusić w sobie emocji. Dlatego właśnie stworzyłam swój własny, przytulny, internetowy kąt. Staram się go urządzić sobą, swoimi myślami, uczuciami i poglądami, które skądś się we mnie wzięły. Trzeba to zaakceptować. Albo wyjść. Tak, można też wyjść.
  Potrzebuję tego bloga, żeby nie zwariować przez świat, wraz ze światem. Chętnie posłucham opinii na temat moich wypocin, ale nie ukrywam, że piszę głównie dla siebie, aby nie dusić się sprawami, o których raczej nikomu nie mówię.
  Ogółem zapraszam do czytania i komentowania, każdy mile widziany, nawet (albo zwłaszcza) z odmiennymi poglądami.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Grindylow

  na-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Opowieść inna niż wszystkie.Teraz zobaczycie Tony'ego Starka w innym świetle.Nie jako sławnego playboya który ratuje świat ale jako ojca.Ojca który zniszczył swojemu dziecku życie.V żyje na ulicy.Utrzymuje się z tego co zarobi dzięki występom.W jej sercu jest tylko :złość, nienawiść i energia-piąty element.Dar który otrzymała przypomina jej o ojcu,jej przekleństwie.
  http://v-the-fifth-element.blogspot.com.
  Pozdrawiam R.O.A.H.

  OdpowiedzUsuń

 28. http://standbymeff.blogspot.com/

  Oboje musieli pożegnać bliskie osoby. On uciekł ze swojego piekła. Ona dopiero poznaję jego sekrety. Czy zdoła ją uratować przed nicością? Czy przebiję się ponad ciemność i zobaczy, że on jest jej wiecznością?
  - Sam nie wiem… w tłumie sztucznych, fałszywych ludzi,
  wydajesz się być jedyną prawdziwą osobą.
  - To jest powód przez który mnie śledzisz?
  - Jaki jest twój powód?
  - Powód czego?
  - Nigdy nie kazałaś mi przestać.

  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam i liczę na twoją opinie. Wybacz, jeśli nie. Przepraszam za spam ;d
  Pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 29. Gdzie rozdział się pytam?

  A tu coś dla dusz ciekawskich
  http://ciemna-aleja.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam do dołączenia do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D
  Emily Scott.

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Blog z recenzjami, serdecznie zapraszam :)
  http://polka-ze-wpomnieniami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Fanfiction o Pretty Little Liars opowiadający historię każdej z dziewczyn.
  Fabuła nie jest związana z serialem?
  http://bisdu-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 35. Fanfiction na podstawie ,,Thora" i ,,Avengers"
  http://magic-skye.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 36. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.
  Nie wie, że sama skrywa w sobie potężną tajemnicę.


  KApitan Ameryka-Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń
 37. Jeśli daje jesteś zainteresowany/-a, zapraszam na nowy rozdział:
  Two Sides of Destiny

  OdpowiedzUsuń
 38. Zostałaś nominowana do Liebster Blog Award :)
  Więcej szczegółów na moim blogu, http://bring-me-to-life-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Madison: To długa historia. Pełna nieporozumień i absurdów. Historia o tym, jak jednego dnia się zakochałam i jak musiałam przeżyć całe życie, by to zrozumieć.

  Annie: Czasami wydawało mi się, że wiem, czym jest miłość. Kochałam raz, drugi, trzeci. Ale gdy przyszło mi zmierzyć się z prawdziwym uczuciem, było ono tak nieporawdopodobne, że ciężko było mi w nie uwierzyć.

  Historia pisana jest z perspektywy dwóch dziewczyn, przyjaciółek i opowiada o tym, jak krucha jest granica pomiędzy śmiechem a łzami.

  zapraszam na: trying-to-escape-it.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 41. http://poison-queen.blogspot.com/

  - Masz mnie za idiotkę? Riddle jest Prefektem Naczelnym, jego nie mogę ukarać z trzech prostych powodów, nie licząc najzwyklejszego faktu, iż prefekci nie mogą odejmować sobie nawzajem punktów. Po pierwsze, jego stan jest nienaganny w przeciwieństwie do was, więc wcale nie musiał być w Zakazanym Lesie razem z wami. Po drugie, na pewno nie chce mieć wroga w kimś kto ma zaufanie wszystkich nauczycieli w Hogwarcie. Po trzecie, nie drażni się czarodziei potężniejszych od siebie.

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Nastały nowe czasy w Narnii, w której władze objął bezwzględny i pragnący głowy każdego z rodzeństwa Pevensie, Eleazar II. Po brutalnym zabójstwie Zuzanny oraz Łucji, dwaj bracia oraz Kaspian robią wszystko co w ich mocy, by obalić władcę. Lecz aby mieć podstawy do sięgnięcia po koronę oraz tron Narnii, jeden z prawowitych królów musi zapewnić poddanym królową oraz pierworodnego dziedzica, którego nie było w krainie od wieków. W tej chwili przestały liczyć się wszelkie więzy krwi, przyjaźnie czy sojusze. Liczy się tylko tron i miecz, którym włada twój przeciwnik. Nawet jeśli niegdyś zrobiłbyś dla niego wszystko.
  Kości zostały rzucone. Walka rozpoczęta. A kto pierwszy, ten lepszy.
  Zapraszam!
  opowiesciznarnii-noweczasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na nowy rozdział:
  Two Sides of Destiny
  Jeśli jeszcze jesteś zainteresowana :)

  OdpowiedzUsuń
 44. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 45. „Kochany Pamiętniku!
  Dzisiaj kończę dziesięć lat! Nick powiedział, że pozwoli mi zobaczyć Kapitana, tak TEGO KAPITANA, miłość mojego życia, mojego idola i przyszłego męża, jestem taka…”
  Steve Rogers i Zatanna, młoda czarownica- co z tego wyniknie?
  https://www.wattpad.com/story/72652454-niebieski-w%C4%85%C5%BC

  OdpowiedzUsuń